preloader
logo Here

LV +37122001118
IRE +353469075605
LV +37122472000
IRE +353866036302

Par mums

VSTRANSPOT LTD ir kompānija, kuras darbības pamatveids ir dažādu kravu un sūtījumu pārvadāšana Eiropā. Galvenokārt, mūsu darbība tiek nodrošināta maršrutos Īrija - Latvija un Latvija - Īrija. Kompānija savā jomā darbojas jau no 20xx. gada. Sākotnēji uzņēmums bija neliels taču tagad esam izauguši par nopietnu spēlētāju kravu pārvadāšanas jomā. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam guvuši neatsveramu un milzīgu pieredzi. No gūtās pieredzes esam paņēmuši labāko, kas ļauj nodrošināt maksimāli kvalitatīvus kravu un paku pārvadāšanas pakalpojumus par klientam draudzīgākajām un pieņemamākajām cenām. 

Jau no pašiem pirmsākumiem mūsu uzņēmumā pats svarīgākais ir klients un klienta vēlmes. Tāpēc esam ļoti elastīgi un spējam nodrošināt visdažādāko transporta pakalpojumu prasības. 

Pārvadāšanas noteikumi

BUJ

Labākā kravu un paku pārvadāšanas kompānija visā Eiropā. Aizvedīsim vai atvedīsim no Latvijas uz Īriju un no Īrijas uz Latviju. Pārvadājam jebkura izmēra un jebkuras formas kravas un paciņas. Ja šaubies, vai varēsim aizvest tavu sūtījumu, sazinies ar mums. Mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu, kā nogādāt Tavu sūtījumu nepieciešamajā adresē. Mums viss ir pa spēkam!

Starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi: sīkpakas, sīkkravas, neliela krava, paciņas, somas, koferi, čemodāni, dokumenti, sūtījumi, pakas, bagāža; nelielas kravas kurjerpārvadājumi, kurjerpaku piegāde, transporta pakalpojumi, mikroautobusu pakalpojumi, kurjeri, ekspresspasts, kurjerpasts, starptautiskais kurjerpasts, ekspress piegādes, starptautiskie kravu pārvadājumi, ekspress pasts, starptautiskais kurjerpasts, steidzami starptautiskie sūtījumi, sūtījumu nosūtīšana pieņemšanas dienā, starptautiskie kravu pārvadājumi, kravu avio pārvadājumi, lēti un ātri sūtījumi uz Īriju, sūtījumi uz Angliju, kurjers uz Īriju, kurjers uz Angliju.